Družstva

Družstvo B NEPK trenér: Franek

min. 2 tréninky
  • Bártová Adéla ( 2005 )
  • Hildebrantová Lucie ( 2004 )
  • Kouklová Sára ( 2005 )
  • Trpkoš Jan ( 2001 )
  • Trpkoš Jiří ( 2003 )

Mladší žáci - přípravka NEPK trenér: Jiří Novák, Veselý

min. 2 tréninky
  • Albert Miroslav ( 2008 )
  • Bláha Martin ( 2010 )
  • Chytil Jakub ( 2008 )
  • Dolanský Jan ( 2009 )
  • Doležalová Barbora ( 2010 )
  • Králová Veronika ( 2008 )
  • Kubec Kryštof ( 2010 )
  • Losmanová Leontýna ( 2008 )
  • Pumann Rudolf ( 2011 )
  • Rulfová Kateřina ( 2011 )
  • Trojan Ondřej ( 2012 )

Starší žáci NEPK trenér: Píchová, Parusnikov

min. 3-4tréninky
  • Chytilová Barbora ( 2005 )
  • Dolanská Johana ( 2004 )
  • Doležalová Tereza ( 2005 )
  • Flídr Jan ( 2005 )
  • Hrdinová Natálie ( 2005 )
  • Mňuková Kristýna ( 2005 )
  • Nichani Ema Helena ( 2005 )
  • Pumannová Anna ( 2006 )
  • Soběslavská Barbora ( 2005 )
  • Sysel Marek ( 2005 )
  • Veselský Vojtěch ( 2006 )
  • Vojnová Eliška ( 2004 )

Výběr NEPK trenér: Jindra, Škanta

min. 4 tréninky
  • Kotoučová Barbora ( 2004 )
  • Kouba Alois ( 1999 )
  • Kouba Vít ( 2001 )
  • Najmonová Ráchel ( 2003 )
  • Obdržal Jaroslav ( 2003 )
  • Přibík Petr ( 2004 )
  • Soběslavský David ( 2002 )
  • Svoboda Jan ( 2000 )
  • Vaľko Marek ( 2004 )
  • Žaludek Ondřej ( 2002 )

Výběr 10 NEPK trenér: Veselý, Žaludek

min. 3 tréninky
  • Garay Michal ( 2008 )
  • Halász Michal ( 2008 )
  • Hnátková Johana ( 2008 )
  • Kottová Karolína ( 2008 )
  • Kramár Max ( 2008 )
  • Kuželová Veronika ( 2008 )
  • Novák Matyáš ( 2008 )
  • Val´ko Jakub ( 2008 )
  • Žaludek Martin ( 2008 )

Výběr 11 NEPK trenér: Franek, Lipenská

min.3 tréninky
  • Burdová Tereza ( 2007 )
  • Černohlávková Karolína ( 2007 )
  • Cibulová Johana ( 2007 )
  • Hak Tomáš ( 2007 )
  • Hrdinová Elen ( 2007 )
  • Hudáková Zuzana ( 2007 )
  • Kalfiřtová Kateřina ( 2007 )
  • Kordíková Elen ( 2006 )
  • Lipenská Klára ( 2007 )
  • Pumannová Anna ( 2006 )
  • Šabatková Leontýna ( 2007 )
  • Salajková Mariana ( 2007 )
  • Sandová Eliška ( 2007 )
  • Semerádová Kateřina ( 2007 )
  • Vojnová Tereza ( 2007 )

Výběr mladších NEPK trenér: Kettnerová, Parusnikov

min. 2 - 3 tréninky
  • Chytil Martin ( 2008 )
  • Fibingerová Ema ( 2010 )
  • Garay Šimon ( 2009 )
  • Lipenská Zuzana ( 2010 )
  • Veselá Jaroslava ( 2009 )
město Neratovice
Středočeský kraj
MŠMT
Činnost Neratovického Plaveckého Klubu, z.s. je podporována z dotačních projektů MŠMT, Středočeského kraje a města Neratovice, za což jim děkuje a dále děkuje firmám CORIUMTEX Blata s.r.o., ECOM s.r.o., WEBANET a všem dalším, kteří oddíl podporují.